Код 32 - 2

Нема на залиха
SKU
4622
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6309 - 1 - шарена
  Фустан - код 6309 - 1 - шарена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 0277
  Блуза - код 0277
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Маица - код 2280 - бело
  Маица - код 2280 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Фустан - код 5878 - ментол
  Фустан - код 5878 - ментол
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 6. Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Тренерки - код 2148 - 1 - шарена
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 7. Фустан - код 6166 - црвена
  Фустан - код 6166 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комбинезон - код 5562
  Комбинезон - код 5562
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 37255 - црна
  Маица - код 37255 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 5910 - 3 - шарена
  Фустан - код 5910 - 3 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71