Код 32 - 3

Нема на залиха
SKU
4623
ден 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 6013 - црна
  Блуза - код 6013 - црна
  Special Price ден 695,71 Регуларна цена ден 985,71
 2. Блуза - код 1193 - кафеава
  Блуза - код 1193 - кафеава
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 3. Фустан - код 1598 - црна
  Фустан - код 1598 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 4. Фустан - код 4146 - путер зелена
  Фустан - код 4146 - путер зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Кардиган - код 3399
  Кардиган - код 3399
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Маица - код 983 - црна
  Маица - код 983 - црна
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 7. Фустан - код 296 - путер зелена
  Фустан - код 296 - путер зелена
  Special Price ден 1.072,71 Регуларна цена ден 1.652,71
 8. Фустан - код 630 - бело
  Фустан - код 630 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 7356 - кафеава
  Фустан - код 7356 - кафеава
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 10. Кошула - код 405
  Кошула - код 405
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71