Код 32 - 4

Нема на залиха
SKU
4624
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Фармерки - код 2710 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Фустан - код 8257 - зелена
  Фустан - код 8257 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Черна тениска с принт - код 2981
  Маица - код 2981 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 2155 - шарена
  Фустан - код 2155 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Комплет - код 1933 - пудра
  Комплет - код 1933 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Тениска в бяло с V-образно деколте - код 3112
  Маица - код 3112 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 8391
  Фустан - код 8391
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Сако - код 2113 - капучино
  Сако - код 2113 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Блуза - код 0177 - црвена
  Блуза - код 0177 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71