Код 328

Нема на залиха
SKU
40833
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 1188 - зелена
  Фустан - код 1188 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 4. Кратки панталони - код 5363 - 1 - небесно сина
  Кратки панталони - код 5363 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Маица - код 5659 - бело
  Маица - код 5659 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Комплет - код 2247 - виолетова
  Комплет - код 2247 - виолетова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 7. Фустан - код 11604 - црна
  Фустан - код 11604 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 8. Блуза - код 3341 - 1
  Блуза - код 3341 - 1
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 4150 - црна
  Блуза - код 4150 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Блуза - код 2959 - сиво
  Блуза - код 2959 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.043,71