Код 328

Нема на залиха
SKU
40834
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 1621 - 1 - бело
  Тренерки - код 1621 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 2. Фустан - код 6071 - сиво
  Фустан - код 6071 - сиво
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 3. Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  Дуксер - код 4149 - 2 - капучино
  MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Јакна - код 1033 - 2 - кремова
  Најниско MKD 1.972,00
 5. Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Џемпер - код 1219 - 1 - шарена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дуксер - код 3262
  Дуксер - код 3262
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 7. Фустан - код 2093 - црна
  Фустан - код 2093 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 8. Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 3088 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 2.116,71
 9. Блуза - код 3458 - сиво
  Блуза - код 3458 - сиво
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 956,71
 10. Фустан - код 1030 - црна
  Фустан - код 1030 - црна
  Special Price MKD 1.246,71 Регуларна цена MKD 1.826,71