Код 330

Нема на залиха
SKU
38374
MKD 522,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Маица - код 2170 - црна
  Маица - код 2170 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамски топ в бежово с къдрички - 3249
  Топ - код 3249 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Блуза - код 0631 - 4 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Топ - код 2328 - 1 - црна
  Топ - код 2328 - 1 - црна
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 8. Блуза - код 4247 - црна
  Блуза - код 4247 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Свободна дамска туника в три цвята - код 3108 - 5
  Туника - код 3108 - 5 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71