Код 346

Нема на залиха
SKU
38439
MKD 667,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2324
  Маица - код 2324
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 1429 - темно сина
  Фустан - код 1429 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Дамска тениска с ефектен гръб в масленозелено - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Сако - код 5957 - зелена
  Сако - код 5957 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 1454 - црна
  Блуза - код 1454 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4457
  Маица - код 4457 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Комплет - код 2961
  Комплет - код 2961
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Тренерки - код 5652 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 9. Маица - код 2929 - бела
  Маица - код 2929 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71