Код 355

Нема на залиха
SKU
41125
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски топ с дантела в черно - код 11701
  Топ - код 11701 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 5582 - розова
  Блуза - код 5582 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Елегантен дамски топ в розово - код 3020
  Топ - код 3020 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 4. Фустан - код 5848 - 2
  Фустан - код 5848 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Комплет - код 5458 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 6. Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Блуза - код 0521 - 1 - шарена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Елек - код 1305 - шарена
  Елек - код 1305 - шарена
  Најниско MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 625 - корали
  Фустан - код 625 - корали
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска тениска в жълто с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 1 - жолта
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 10. Дамска тениска в цвят пудра с къдрички - код 5955
  Маица - код 5955 - 2 - пудра
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71