Код 355

Нема на залиха
SKU
41126
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Комбинезон - код 2199 - темно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Код 4547
  Код 4547
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Туника - код 920 - тиркизна
  Туника - код 920 - тиркизна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 4. Блуза - код 3234 - бело
  Блуза - код 3234 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 5. Фустан - код 0299 - розова
  Фустан - код 0299 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 2223 - црна
  Комплет - код 2223 - црна
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 7. Фустан - код 3148 - жолта
  Фустан - код 3148 - жолта
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Блуза - код 9051 - црна
  Блуза - код 9051 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кардиган - код 8821 - темно сина
  Кардиган - код 8821 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Кардиган - код 4451 - виолетова
  Кардиган - код 4451 - виолетова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71