Код 3565

Нема на залиха
SKU
40112
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 9202
  Палто - код 9202
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Комплет - код 334 - темно сина
  Комплет - код 334 - темно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Блуза - код 3991 - небесно сина
  Блуза - код 3991 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Фустан - код 311 - жолта
  Фустан - код 311 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 699 - портокалова
  Фустан - код 699 - портокалова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Блуза - код 7715 - розова
  Блуза - код 7715 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Комплет - код 3985 - црна
  Комплет - код 3985 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 2.348,71
 8. Фустан - код 3109 - путер зелена
  Фустан - код 3109 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 9. Фустан - код 9090-6 - шарено
  Фустан - код 9090-6 - шарено
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Фустан - код 5454 - 8 - шарена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.681,71