Код 36

Нема на залиха
SKU
1440
ден 1.014,71
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 956 - црна
  Фустан - код 956 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 4475 - путер зелена
  Фустан - код 4475 - путер зелена
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 3. Блуза - код 3732 - бело
  Блуза - код 3732 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71
 4. Комбинезон - код 612 - црвена
  Комбинезон - код 612 - црвена
  Special Price ден 231,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Комбинезон - код 2199 - путер зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 7356
  Фустан - код 7356
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Фустан - код 745 - црна
  Фустан - код 745 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 444 - бело
  Фустан - код 444 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Блуза - код 9897 - жолта
  Блуза - код 9897 - жолта
  Special Price ден 492,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Фустан - код 851 - црвена
  Фустан - код 851 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71