Код 36

Нема на залиха
SKU
2563
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен къс дамски гащеризон в черно - код 2613
  Комбинезон - код 2613 -1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 6292 - циклама
  Фустан - код 6292 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 4288
  Фустан - код 4288
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Комплет - код 5450 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Блуза - код 11662 - бела
  Блуза - код 11662 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Фустан - код 4305 - розова
  Фустан - код 4305 - розова
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Фустан - код 4535 - шарена
  Фустан - код 4535 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Изчистен дамски комплект блуза и пола в черно - код 4196
  Комплет - код 4196 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Дамска пола в цвят бежово с цепка - код 8231
  Сукња - код 8231 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фустан - код 8841 - небесно сина
  Фустан - код 8841 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71