Код 36

Нема на залиха
SKU
2569
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Атрактивен дамски топ с дантела в бяло - код 11773
  Топ - код 117773 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Дамска тениска в бяло с надписи - код 4354
  Маица - код 4354 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Кратки панталони - код 4308 - 1
  Кратки панталони - код 4308 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Разкроена дамска пола в жълто от тюл - код 1130
  Сукња - код 1130 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Атрактивен дамски топ с дантела в цвят капучино - код 11773
  Топ - код 11773 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Блуза - код 5565 - 2
  Блуза - код 5565 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 11565 - црвена
  Блуза - код 11565 - црвена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Боди - код 2918 - бела
  Боди - код 2918 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Маица - код 2389 - виолетова
  Маица - код 2389 - виолетова
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 5964 - бело
  Фустан - код 5964 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71