Код 36

Нема на залиха
SKU
2575
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4288 - портокалова
  Фустан - код 4288 - портокалова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Фармерки - код 4387 - 1
  Фармерки - код 4387 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Тренерки - код 11623 - портокалова
  Тренерки - код 11623 - портокалова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Блуза - код 4086 - црвена
  Блуза - код 4086 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Спортски комплет - код 5137 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Свободна дамска риза в лилаво - код 1648
  Кошула - код 1648 - 2 - виолетова
  Најниско MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.130,71
 7. Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Комплет - код 1519 - 6 - жолта
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Комплет - код 4350 - пудра
  Комплет - код 4350 - пудра
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Тренерки - код 2946 - 2 - црвена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Кратки панталони - код 2448 - 1 - сиво
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71