Код 3601

Нема на залиха
SKU
40109
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска туника с дълъг ръкав в черно и бяло - код 0798 - 1
  Туника - код 0798 - шарена
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Фустан - код 2258 - црна
  Фустан - код 2258 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 7128
  Фустан - код 7128
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 5. Маица - код 6596 - бело
  Маица - код 6596 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 6. Кошула - код 3525 - ментол
  Кошула - код 3525 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Свободен дамски гащеризон в светлосиньо - код 5775
  Комбинезон - код 5775
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6144
  Фустан - код 6144
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Блуза - код 3250 - пудра
  Блуза - код 3250 - пудра
  Special Price MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 10. Блуза - код 11499 - небесно сина
  Блуза - код 11499 - небесно сина
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 666,71