Код 38

Нема на залиха
SKU
37395
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 5343 - 5
  Блуза - код 5343 - 5
  Најниско MKD 260,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 8149 - виолетова
  Фустан - код 8149 - виолетова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2810 - шарено
  Фустан - код 2810 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Стилна черна пола с коланче - код 6866
  Сукња - код 6866 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Елегантен къс гащеризон в кафяво - код 7121
  Комбинезон - код 7121
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Маица - код 3204 - 1 - црвена
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Къс дамски топ потник в цвят капучино - код 2723
  Топ - код 2723 - капучино
  Special Price MKD 202,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Блуза - код 1588 - 2 - борда
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Къса дамска тениска в черно - код 8377
  Маица - код 8377 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Блуза - код 3337 - 1 - розова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71