Код 4

Нема на залиха
SKU
10051
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 2247
  Комплет - код 2247
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Елек - код 1308 - 2
  Елек - код 1308 - 2
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Кратки панталони - код 0733 - 1
  Кратки панталони - код 0733 - 1
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Комплет - код 2881 - црна
  Комплет - код 2881 - црна
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 5. Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Комплет - код 1518 - 3 - сиво
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Фустан - код 4177 - зелена
  Фустан - код 4177 - зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Сако - код 2900 - бело
  Сако - код 2900 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Комплет - код 2213 - 3 - розова
  Комплет - код 2213 - 3 - розова
  Најниско MKD 2.029,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 9. Блуза - код 2133 - капучино
  Блуза - код 2133 - капучино
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Блуза - код 2805 - бело
  Блуза - код 2805 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71