Код 4

Нема на залиха
SKU
10133
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 611 - ментол
  Фустан - код 611 - ментол
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Кратки панталони - код 4747 - небесно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 724,71
 3. Јакна - код 761 - борда
  Јакна - код 761 - борда
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 4. Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Кардиган - код 2278 - светло виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Палто - код 3435
  Палто - код 3435
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 6. Фустан - код 4571 - виолетова
  Фустан - код 4571 - виолетова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 7. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Панталони - код 8585 - пудра
  Панталони - код 8585 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 336 - небесно сина
  Фустан - код 336 - небесно сина
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.072,71
 10. Кардиган - код 4446 - виолетова
  Кардиган - код 4446 - виолетова
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71