Код 4

Нема на залиха
SKU
10181
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къс дамски топ в бежово - код 4473
  Топ - код 4473
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 4046 - црна
  Блуза - код 4046 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Фустан - код 2049 - 2 - црна
  Фустан - код 2049 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Боди - код 6626 - црвена
  Боди - код 6626 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Фустан - код 8619 - 5 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 6. Фустан - код 5965 - црвена
  Фустан - код 5965 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Блуза - код 0639 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 8. Блуза - код 5932 - црна
  Блуза - код 5932 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 0247 - пудра
  Блуза - код 0247 - пудра
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Дамски топ в синьо - код 5215
  Топ - код 5215 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71