Код 4

Нема на залиха
SKU
10187
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Фустан - код 5888 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Фустан - код 1277 - 4 - шарена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Дуксер - код 5123 -1 - шарена
  Дуксер - код 5123 -1 - шарена
  MKD 1.188,71
 4. Блуза - код 4032 - бело
  Блуза - код 4032 - бело
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 5. Кардиган - код 9944 - светло сина
  Кардиган - код 9944 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 816 - црна
  Маица - код 816 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Јакна - код 8686 - путер зелена
  Јакна - код 8686 - путер зелена
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Фустан - код 9601 - црвена
  Фустан - код 9601 - црвена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 956 - путер зелена
  Фустан - код 956 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Џемпер - код 392 - небесно сина
  Џемпер - код 392 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71