Код 4

Нема на залиха
SKU
10425
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елегантен дамски гащеризон в черно - код 0910
  Комбинезон - код 0910 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Атрактивен дълъг гащеризон в цвят зелено - код 8836
  Комбинезон - код 8836 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Блуза - код 3151 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Атрактивен дамски сет топ с паданли рамене и къси панталонки в синьо - код 2730
  Комплет - код 2730 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Блуза - код 4229 - бело
  Блуза - код 4229 - бело
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Спортски комплет - код 11627
  Спортски комплет - код 11627
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Маица - код 3581 - бела
  Маица - код 3581 - бела
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Блуза - код 11615 - розова
  Блуза - код 11615 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 8861 - црна
  Блуза - код 8861 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71