Код 4

Нема на залиха
SKU
11317
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1714 - сиво
  Фустан - код 1714 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Фустан - код 238 - сиво
  Фустан - код 238 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Туника - код 0751 - 3 - шарена
  Туника - код 0751 - 3 - шарена
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 1.276,00
 4. Панталони - код 2823 - 1 - бело
  Панталони - код 2823 - 1 - бело
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 5. Палто - код 8282 - путер зелена
  Палто - код 8282 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Блуза - код 8861 - 10 - окер
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 625 - виолетова
  Фустан - код 625 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 416 - кафеава
  Блуза - код 416 - кафеава
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 9. Фустан - код 3982 - кафеава
  Фустан - код 3982 - кафеава
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Маица - код 2266 - бело
  Маица - код 2266 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71