Код 4

Нема на залиха
SKU
12069
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 7101 - црна
  Боди - код 7101 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Дамски топ с къдрички в розово - код 11537
  Топ - код 11537 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 956,71
 3. Блуза - код 3107
  Блуза - код 3107
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Дуксер - код 3262 - борда
  Дуксер - код 3262 - борда
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Дамска тениска в черно със златен надпис - код 3350
  Маица - код 3350 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 6. Тренерки - код 8961 - сиво
  Тренерки - код 8961 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Фустан - код 2055 - 2 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 8291 - црна
  Фустан - код 8291 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Блуза - код 45211 - бело
  Блуза - код 45211 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71