Код 4

Нема на залиха
SKU
2391
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамско боди с голи рамене в кафяво - код 11598
  Боди - код 11598
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Блуза - код 0981 - капучино
  Блуза - код 0981 - капучино
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 3. Свободен къс дамски гащеризон в зелено - код 6313
  Комбинезон - код 6313 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 2202 - бело
  Фустан - код 2202 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Фустан - код 4673 - кремова
  Фустан - код 4673 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 6. Блуза - код 5165 - окер
  Блуза - код 5165 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Дамски топ потник рипс в червено - код 2876
  Топ - код 2876 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Фустан - код 4534 - капучино
  Фустан - код 4534 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 10122 - кафеава
  Фустан - код 10122 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамско изрязано боди в светлосиньо - код 3322
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71