Код 4

Нема на залиха
SKU
2484
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Блуза - код 1591 - сиво
  Блуза - код 1591 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 163 - бела
  Блуза - код 163 - бела
  MKD 1.305,00
 4. Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Фустан - код 1478 - 3 - тиркизна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 5. Фустан - код 5120 - 1 - црна
  Фустан - код 5120 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 6. Блуза - код 1590 - 2
  Блуза - код 1590 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Фармерки - код 643 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 643 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.392,00 Регуларна цена MKD 1.972,00
 9. Тренерки - код 5898 - бело
  Тренерки - код 5898 - бело
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Блуза - код 7706 - 4 - праска
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71