Код 4

Нема на залиха
SKU
2490
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Къса дамска тениска в червено - код 8377
  Маица - код 8377 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Дамски комплект блуза и панталон с пайети в розово - код 1298
  Комплет - код 1298 - 2 - розова
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Блуза - код 3994 - црвена
  Блуза - код 3994 - црвена
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Комбинезон - код 11947 - кремова
  Комбинезон - код 11947 - кремова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски изрязани бански в две части в синьо - код 1296
  Купачи - код 1296 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Фустан - код 0998
  Фустан - код 0998
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 11953 - црна
  Маица - код 11953 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Маица - код 11984 - црна
  Маица - код 11984 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Блуза - код 11490 - праска
  Блуза - код 11490 - праска
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71