Код 4

Нема на залиха
SKU
2514
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамска тениска с принт в черно - код 2547
  Маица - код 2547 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 2. Фустан - код 1729 - црна
  Фустан - код 1729 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 2578 - капучино
  Фустан - код 2578 - капучино
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Панталони - код 5130
  Панталони - код 5130
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 022 - бела
  Фустан - код 022 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 2065 - црвена
  Блуза - код 2065 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 7. Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Тренерки - код 22200 - 1 - црна
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 8. Боди - код 2062 - црна
  Боди - код 2062 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 9. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 10. Изчистен дамски топ в бяло - код 3309
  Маичка - код 3309 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 956,71