Код 4

Нема на залиха
SKU
2970
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Дуксер - код 3262 - путер зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Дамска тениска с къдрички в червено с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 3 - црвена
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Дамски изрязан бански в черно - код 9042
  Купачи - код 9042 - 4 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Изчистен дамски топ рипс в бяло - код 1651
  Топ - код 1651 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Комплет - код 2664 - виолетова
  Комплет - код 2664 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамски спортен сет топ и клин в циклама - код 22211
  Спортски комплет - код 22211 - 1 - циклама
  Најниско MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 7. Дамска тениска в жълто с апликация - код 3324
  Маица - код 3324 - 2 - жолта
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Дамски комплект кожа суичър панталон в масленозелено - код 6518
  Комплет - код 6518
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Топ - код 3249 - бело
  Топ - код 3249 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Блуза - код 5565 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.449,71