Код 4

Нема на залиха
SKU
2976
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Палто - код 5144 - 3 - црна
  Палто - код 5144 - 3 - црна
  Најниско MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.319,71
 2. Маица - код 983 - бела
  Маица - код 983 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Комплет - код 4196 - сиво
  Комплет - код 4196 - сиво
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 5256 - зелена
  Блуза - код 5256 - зелена
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 5. Комплет - код 4736
  Комплет - код 4736
  Special Price MKD 1.015,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 6. Фустан - код 9545 - борда
  Фустан - код 9545 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 243 - жолта
  Блуза - код 243 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Маица - код 3023 - 1 - бело
  Маица - код 3023 - 1 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Фустан - код 1188 - борда
  Фустан - код 1188 - борда
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 10. Туника - код 0781 - сиво
  Туника - код 0781 - сиво
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71