Код 4

Нема на залиха
SKU
2982
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 2. Фустан - код 3109 - путер зелена
  Фустан - код 3109 - путер зелена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 3. Кошула - код 892 - розова
  Кошула - код 892 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Палто - код 8778 - црна
  Палто - код 8778 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Маица - код 0589 - црна
  Маица - код 0589 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 1059 - бело
  Блуза - код 1059 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Јакна - код 2015 - 2 - црна
  Најниско MKD 4.088,71 Регуларна цена MKD 4.668,71
 9. Блуза - код 7870 - црна
  Блуза - код 7870 - црна
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 10. Блуза - код 8051 - борда
  Блуза - код 8051 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71