Код 4

Нема на залиха
SKU
5570
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Туника - код 143 - сиво
  Туника - код 143 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Блуза - код 912 - кафеава
  Блуза - код 912 - кафеава
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 3. Маица - код 428 - 1 - бела
  Маица - код 428 - 1 - бела
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 7791 - бело
  Фустан - код 7791 - бело
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Кошула - код 913 - зелена
  Кошула - код 913 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Фустан - код 1230 - виолетова
  Фустан - код 1230 - виолетова
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 7. Фустан - код 6619 - розова
  Фустан - код 6619 - розова
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 8. Фустан - код 3148 - темно сина
  Фустан - код 3148 - темно сина
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Кардиган - код 3399
  Кардиган - код 3399
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Блуза - код 9906 - кафеава
  Блуза - код 9906 - кафеава
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 869,71