Код 4

Нема на залиха
SKU
8280
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Код 2524
  Код 2524
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 6331 - ментол
  Фустан - код 6331 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Дамски топ в цвят праскова с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 2 - праска
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 6947 - розова
  Фустан - код 6947 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Фустан - код 5654 - црна
  Фустан - код 5654 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Дамска риза в цвят мента - код 10508
  Кошула - код 10508 - 4 - ментол
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 7. Комбинезон - код 6487 - 1 - кремова
  Комбинезон - код 6487 - 1 - кремова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Блуза - код 4245 - бело
  Блуза - код 4245 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Тренерки - код 5845
  Тренерки - код 5845
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71