Код 4

Нема на залиха
SKU
8292
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Сако - код 5957 - бело
  Сако - код 5957 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Блуза - код 11483 - 7 - борда
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Спортски комплет - код 11627 - зелена
  Special Price MKD 1.739,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 4. Блуза - код 145 - црна
  Блуза - код 145 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Тренерки - код 2150 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 6. Дамска тениска в светлосиво с принт - код 2621
  Топ - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Блуза - код 0629 - 1 - црвена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 6515
  Фустан - код 6515
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Къс дамски топ от рипс в бежово - код 4433
  Топ - код 4433
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71