Код 4

Нема на залиха
SKU
8873
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2304 - 4 - црна
  Фустан - код 2304 - 4 - црна
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 2. Топ с широки презрамки в цвят мента - код 856
  Топ - код 856 - ментол
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Атрактивна дамска блуза в бяло - код 6306
  Блуза - код 6306 - 1 - бела
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Топ - код 8843
  Топ - код 8843
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Фустан - код 0987 - бела
  Фустан - код 0987 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Дамски сет от три части в цвят мента - код 3104
  Комплет - код 3104 - ментол
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 7. Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Спортски комплет - код 30933 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Ефектен дамски топ потник в светлорозово - код 1749
  Топ - код 1749
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Фустан - код 11805 - црна
  Фустан - код 11805 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Фустан - код 2409 - црна
  Фустан - код 2409 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71