Код 4

Нема на залиха
SKU
9022
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6268 - пудра
  Тренерки - код 6268 - пудра
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Блуза - код 0308 - небесно сина
  Блуза - код 0308 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 11495 - 6 - виолетова
  Блуза - код 11495 - 6 - виолетова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 390
  Фустан - код 390
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Фустан - код 8989 - црвена
  Фустан - код 8989 - црвена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 6. Блуза - код 394 - борда
  Блуза - код 394 - борда
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Хеланки - код 5969 - 3 - кафеава
  Хеланки - код 5969 - 3 - кафеава
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Фустан - код 6099 - 2 - борда
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 9. Блуза - код 0307 - црна
  Блуза - код 0307 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Фармерки - код 8254 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 956,71 Регуларна цена MKD 1.826,71