Код 4

Нема на залиха
SKU
9683
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2149 - виолетова
  Фустан - код 2149 - виолетова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Атрактивен дамски сет в розово с пайети - код 8067
  Комплет - код 8067 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Боди - код 4637 - црна
  Боди - код 4637 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Фустан - код 3311 - 1
  Фустан - код 3311 - 1
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 5. Изчистен дамски топ рипс в черно - код 12811
  Топ - код 12811 - црна
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамско изрязано боди в светлосиньо - код 3322
  Боди - код 3322 - 2
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Маица - код 4363 - бело
  Маица - код 4363 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Атрактивен бански цял в лилаво - код 1091
  Купачи - код 1091 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 10. Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Комплет - код 1518 - 4 - портокалова
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71