Код 4

Нема на залиха
SKU
9700
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Спортски комплет - код 6931 - црна
  Спортски комплет - код 6931 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Фустан - код 0807 - црна
  Фустан - код 0807 - црна
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Палто - код 7555 - зелена
  Палто - код 7555 - зелена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Кошула - код 3525
  Кошула - код 3525
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Изчистен дамски топ в бяло - код 11758
  Топ - код 11758 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 0277 - бело
  Блуза - код 0277 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Топ - код 7414 - циклама
  Топ - код 7414 - циклама
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 8. Тренерки-долен дел - код 6201
  Тренерки-долен дел - код 6201
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Топ - код 5958 - светло сина
  Топ - код 5958 - светло сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Кокетна дамска риза в зелено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71