Код 4

Нема на залиха
SKU
9706
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1510 - небесно сина
  Фустан - код 1510 - небесно сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Сако - код 4141 - црна
  Сако - код 4141 - црна
  Special Price ден 1.159,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 3. Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Тренерки - код 9842 - 4 - сиво
  Најниско ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 4. Палто - код 643 - кафеава
  Палто - код 643 - кафеава
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 6600 - портокалова
  Фустан - код 6600 - портокалова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 6. Палто - код 826 - борда
  Палто - код 826 - борда
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 7. Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Тренерки-долен дел - код 3529 - 2 - црна
  Најниско ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 8. Елек - код 8786 - сиво
  Елек - код 8786 - сиво
  Special Price ден 1.594,71 Регуларна цена ден 2.174,71
 9. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 10. Јакна - код 7070 - светло сина
  Јакна - код 7070 - светло сина
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71