Код 4

Нема на залиха
SKU
9724
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Џемпер - код 8092 - пудра
  Џемпер - код 8092 - пудра
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 2. Блуза - код 970 - небесно сина
  Блуза - код 970 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 3. Фустан - код 019 - црна
  Фустан - код 019 - црна
  Special Price ден 812,00 Регуларна цена ден 1.392,00
 4. Блуза - код 112 - сиво
  Блуза - код 112 - сиво
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 5. Фустан - код 3698 - бело
  Фустан - код 3698 - бело
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Комплет - код 8741
  Комплет - код 8741
  Special Price ден 1.101,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 7. Кошула - код 6148 - пудра
  Кошула - код 6148 - пудра
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 8. Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 9. Фустан - код 741 - тиркизна
  Фустан - код 741 - тиркизна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Фустан - код 3386 - жолта
  Фустан - код 3386 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71