Код 4

Нема на залиха
SKU
9740
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 3111 - црна
  Блуза - код 3111 - црна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 4506
  Фармерки - код 4506 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Топ - код 8843 - бело
  Топ - код 8843 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Дамско боди в бордо - код 2030
  Боди - код 2030 - 1 - борда
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 5. Фустан - код 2991 - црна
  Фустан - код 2991 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Тренерки - код 2625 - кремова
  Тренерки - код 2625 - кремова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 0583 - шарена
  Фустан - код 0583 - шарена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Тениска с ефектен принт в розово - код 11944
  Маица - код 11944 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Фустан - код 6954
  Фустан - код 6954
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Бански комплект в бяло лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 2 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71