Код 4

Нема на залиха
SKU
9746
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Боди - код 2918 - пудра
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 6515 - црна
  Фустан - код 6515 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Изчистен дамски топ от рипс в светлосиньо - код 2987
  Топ - код 2987
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 3065 - црна
  Фустан - код 3065 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Спортски комплет - код 1235 - црна
  Спортски комплет - код 1235 - црна
  Најниско MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 6. Јакна - код 0266 - циклама
  Јакна - код 0266 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 1910 - бело
  Блуза - код 1910 - бело
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Панталони - код 9095 - 1 - сиво
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 7413 - жолта
  Фустан - код 7413 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Маица - код 1571 - бело
  Маица - код 1571 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71