Код 4

Нема на залиха
SKU
9797
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9545 - тиркизна
  Фустан - код 9545 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 4060 - 3
  Блуза - код 4060 - 3
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 3. Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Блуза - код 0626 - 1 - розова
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 1.072,71
 4. Кошула - код 5689 - црна
  Кошула - код 5689 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Јакна - код 853 - зелена
  Јакна - код 853 - зелена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 6. Блуза - код 3478 - бела
  Блуза - код 3478 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Блуза - код 912 - виолетова
  Блуза - код 912 - виолетова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Фустан - код 625 - црвена
  Фустан - код 625 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Кошула - код 0638 - 1 - бело
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 10. Дуксер - код 3262 - сиво
  Дуксер - код 3262 - сиво
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71