Код 4

Нема на залиха
SKU
9803
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки-долен дел - код 6056
  Тренерки-долен дел - код 6056
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Дамска тениска в бяло с надпис - код 2926
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Јакна - код 9397 - 2 - борда
  Најниско MKD 2.464,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 4. Фустан - код 5475 - пудра
  Фустан - код 5475 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Блуза - код 8861
  Блуза - код 8861
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 2350 - розова
  Тренерки - код 2350 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Блуза - код 374
  Блуза - код 374
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 8. Блуза - код 11633 - шарено
  Блуза - код 11633 - шарено
  Special Price MKD 173,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Блуза - код 1653 - 4 - циклама
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Комплет - код 7165 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71