Код 4

Нема на залиха
SKU
9809
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Изчистен дамски топ потник в светлосиньо - код 0932
  Топ - код 0932
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 2. Топ потник с ефектни презрамки в черно - код 8837 - лице
  Топ - код 8837 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 695,71
 3. Фустан - код 10122 - црна
  Фустан - код 10122 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Топ - код 2014 - виолетова
  Топ - код 2014 - виолетова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 5. Дамско боди в цвят пудра - код 2918
  Боди - код 2918 - пудра
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамски топ потник рипс в оранжево с отворено деколте - код 5958
  Топ - код 5958
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 11881 - окер
  Фустан - код 11881 - окер
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Къса дамска тениска с паднали рамене в светлосиньо - код 10011
  Маица - код 10011
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 9. Свободна дамска тениска с остро деколте в масленозелено - код 2389
  Маица - код 2389
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71