Код 4

Нема на залиха
SKU
9851
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 8399
  Фустан - код 8399
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 2. Фустан - код 10300 - виолетова
  Фустан - код 10300 - виолетова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 3. Фустан - код 1687 - сина
  Фустан - код 1687 - сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Тренерки - код 792 - црна
  Тренерки - код 792 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Дамски топ рипс в черно с цип - код 2630
  Топ - код 2630 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамски дънки скъсани с висока талия в светлосиньо - код 0119
  Фармерки - код 0119 - 1
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Маица - код 4435
  Маица - код 4435
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Јакна - код 4866 - 1
  Јакна - код 4866 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Блуза - код 2670 - црна
  Блуза - код 2670 - црна
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Блуза - код 8861 - 4 - светло сина
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71