Код 4

Нема на залиха
SKU
9875
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Тренерки - код 6936 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 2. Фустан - код 11794 - виолетова
  Фустан - код 11794 - виолетова
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 840,71
 3. Бяла дамска тениска с принт "BOSS LADY" - код 3583
  Маица - код 3583 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Хеланки - код 2873 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2873 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 1208 - портокалова
  Фустан - код 1208 - портокалова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Дуксер - код 0864 - црна
  Дуксер - код 0864 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Дамска тениска с принт зодия водолей в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 1575 - сиво
  Тренерки - код 1575 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 9. Блуза - код 3608
  Блуза - код 3608
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Блуза - код 2380 - 2
  Блуза - код 2380 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71