Код 4

Нема на залиха
SKU
9911
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3939 - путер зелена
  Фустан - код 3939 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Елек - код 9153 - розова
  Елек - код 9153 - розова
  Special Price MKD 1.681,71 Регуларна цена MKD 2.261,71
 3. Кардиган - код 6263 - сиво
  Кардиган - код 6263 - сиво
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Блуза - код 8162 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3511 - зелена
  Блуза - код 3511 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Тренерки - код 3124 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 7. Код 422 - 3 - шарена
  Код 422 - 3 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 6130 - црвена
  Фустан - код 6130 - црвена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Блуза - код 8865 - 1 - бело
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 3477 - бело
  Фустан - код 3477 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71