Код 4

Нема на залиха
SKU
9966
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 0308 - праска
  Блуза - код 0308 - праска
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Атрактивна тениска с принт в черно - код 11901
  Маица - код 11901 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Топ - код 8843 - ментол
  Топ - код 8843 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Фустан - код 70511 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71
 5. Къса дамска тениска в светлосиньо - код 8377
  Маица - код 8377
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 6. Плажно парео с ефектен десен - 4970 - 1
  Парео - код 4970 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Фустан - код 8840
  Фустан - код 8840
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 8. Къс топ с връзки в бяло - код 1284
  Топ - код 1284 - бело
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 9. Къс дамски топ рипс в бяло - код 1273
  Топ - код 1273 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Комбинезон - код 5622 - зелена
  Комбинезон - код 5622 - зелена
  Special Price MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.333,71