Код 401

Нема на залиха
SKU
40910
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2324 - розова
  Маица - код 2324 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 2. Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Фустан - код 1465 - 1 - шарена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Къса дамска тениска рипс в светлосиньо - код 12677
  Маица - код 12677
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Тренерки - код 11987 - розова
  Тренерки - код 11987 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 5. Къс дамски топ потник в бяло - код 0210
  Топ - код 0210 - 1 - бело
  Најниско MKD 144,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Дамски бански в бяло - код 2561
  Купачи - код 2561 - 8 - бело
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Џемпер - код 5147
  Џемпер - код 5147
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 8. Фустан - код 7413 - розова
  Фустан - код 7413 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Топ - код 3183
  Топ - код 3183
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Фустан - код 1358 - капучино
  Фустан - код 1358 - капучино
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71