Код 404

Нема на залиха
SKU
41226
MKD 928,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Кратки панталони - код 4548 - 3 - бела
  Кратки панталони - код 4548 - 3 - бела
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Маица - код 11961 - бело
  Маица - код 11961 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 3. Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Јакна - код 1224 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Фустан - код 8840 - небесно сина
  Фустан - код 8840 - небесно сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 25528 - црвена
  Топ - код 25528 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Блуза - код 6863 - 1 - бела
  Најниско MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 7. Блуза - код 6365 - жолта
  Блуза - код 6365 - жолта
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фустан - код 7171 - 3
  Фустан - код 7171 - 3
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Топ - код 11964 - бела
  Топ - код 11964 - бела
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Фустан - код 1722 - 2
  Фустан - код 1722 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71